.

.

1 4 putere POE comutatorul de fibre 4X10/100M poe port 1 port de fibra switch poe single fiber power over ethernet

1 4 putere POE comutatorul de fibre 4X10/100M poe port 1 port de fibra switch poe single fiber power over ethernet

RON 99.52

În stoc
En la tienda


Vă rugăm să rețineți : 1. Implicit cu NOI standard adaptor de alimentare; marea BRITANIE, UE, BR, AU standarde pot fi furnizate ca cerere. 2. Conector SC implicit, FC/SFP slot ca cererea. 3. Implicit cu Un autocolant pe toate porturi de fibre, de diferite lungimi de undă pot fi furnizate ca cerere. Un autocolant standuri pentru 1310nm trimite și 1550nm primește, B autocolant înseamnă altă cale. Puteți alege, de asemenea, unele să fie și unele să fie B. vă Rugăm să lăsați un comentariu . 4. Dacă preferați alte metode de transport, bun venit în contact cu . 5. Implicit cu 52 V/1.25 UN adaptor de alimentare, 52 V/1.85-O și 52 V/2.5-UN adaptor de alimentare ca cererea.
Caietul de sarcini

Standardele
IEEE802.3u 100 Base-TX/FX
IEEE802.3af
IEEE802.3at
IEEE802.1 Qos
IEEE802.3x control al Fluxului
IEEE802.3d Spaning Copac
Certificari
CCC,CE, FCC, Ro HS
Port Ethernet
Ø Conector : RJ45
Ø Rata de Date : 10/100 M
Ø Distanta : 100m
Ø UTP Tip : UTP-5 E sau de nivel superior
Port De Fibra
Ø Conector : SC/FC/ST slot
Ø Rata de Date : 155 Mbps
Ø Optic lungime de unda : 850nm/1310nm/1490nm/1550nm
Ø Fibre de tip : single mode 9/125 um,multi-mode 50/125 um,62.5/125 um
Ø Distanta : 550m~100km
Performanta
Ø Prelucrarea Tip : transmiterea directă
Ø pachet Jumbo : 1552 bytes
Ø Timpul De Întârziere :
Putere
Ø tip Putere : sursă de alimentare externă
Ø Tensiune de Intrare : AC100 V~240 V 50/60 Hz
Ø Conector : DC Soclu
Ø Tensiune de Lucru : 48-56 V
Ø Consumul de Putere : 0.7 W~2 W
POE
Ø Tip Putere : End-span
Ø Celule : 1/2+, 3/6-
Ø caracteristicile Portului : 15.4/30 W
Ø Alimentare : 65 W
Garanție
1 an
Caracteristici Fizice
Ø Dimensiune : 160×85×28mm
Ø Greutate : 0.35 kg
Ø Culoare : Metal,Albastru

Caracteristici cheie

Nume De Brand:
jyttek
Numărul De Model:
JYT-1F4T-O
Numele produsului:
jyttek
Tip De Fibre:
Modul Single Singură fibră
Port De Fibra:
1 X155M cu port de fibra
port ethernet:
4 X10/100M Ethernet port
Distanta de transmisie:
20 KM
Lungime de undă:
TX1310/RX1550nm(A)
Alimentare:
DC
Adaptor De Alimentare:
Marea BRITANIE, SUA, UA, UE, BR Standard
conector:
FC

Poate îți place și tu